خرید ماشین لباسشویی
امروزه ماشین لباسشویی به یکی از ضروری ترین لوازم خانگی بدل شده است. خرید ماشین لباسشویی  به دلیل تنوعی که در بازار وجود دارد، یکی از دشوار ترین خرید هاست. از مهمترین معیار هایی که افراد در هنگام خرید به آن توجه می کنند، حجم، کم صدا بودن و کم لرزش بودن ماشین لباسشویی است. در این مقاله از سودپرایز قصد داریم راهنمای کاملی برای خرید ماشین لباسشویی ارائه کنیم تا با تمامی امکانات لباسشویی ها آشنا شوید و با آگاهی کامل، انتخاب ساده و درست تری داشته باشید. با ما همراه باشید.

راهنمای خرید ماشین لباسشویی

ماشین لباس شویی ها عموما از چندین مدل 5، 7، 10 و 12 کیلویی تشکیل شده اند. پرفروش ترین مدل در این بین لباسشویی های 7 و 8 کیلویی است. چرا که مناسب ترین ابعاد را برای قرار گیری در آشپز خانه دارد. البته توصیه ما به شما این است که اگر لباس های شما زیاد است و یک ماشین 7 کیلویی نمی تواند  در طی دو روز لباس انباشته شما را تمیز کند، حتما از ماشین های بزرگتری استفاده کنید. چرا که با ماشین 7 کیلویی شاهد بالا رفتن مصرف برق ماهانه خود خواهید بود. ماشین لباسشویی های 12 کیلویی بیشتر مناسب استفاده در کارخانه ها، خشک شویی ها و باشگاه های ورزشی است.


بیشتر بخوانید:  نکات مهم خرید جاروبرقی


بهترین ماشین لباسشویی

از بهترین برند های ماشین لباسشویی دنیا، می تواند به ال جی، سامسونگ، بوش، ایندزیت، کندی، وستینگهاوس، بکو، مابه و فریجیدر اشاره کرد. همه این برند ها کیفیت ساخت بالایی دارند و دارای تنوع بسیار زیادی هستند. همچنین امکاناتی همچون بخارشور، خشک کن 100% و دکمه ها و مانیتور های زیبا برای جلب رضایت مشتری ارائه می دهند. البته این ویژگی ها بیشتر نمای ظاهری را متفاوت می کنند و اگر شما به دنبال کارایی هستید، بهتر است کمتر درگیر طرح شوید.

نکاتی که در هنگام خرید ماشین لباسشویی باید بدانید

توجه داشته باشید که در هنگام خرید ماشین لباسشویی، حتما به نام کشور تولید کننده روی بدنه توجه کنید. گاهی اوقات، ممکن است برخی فروشگاه های نامعتبر، مدل های بازار مشترک و مدل های تقلبی را به شما بفروشند. مدل هایی با ظرفیت بالا، قیمت بالاتری دارند. پس اگر لباسشویی با ظرفیت بالا احتیاج ندارید، گول تبلیغات را نخورید.

توجه کنید که هر چقدر سوراخ های دیگ داخلی ریز تر باشند، کیفیت شست و شو بیشتر است و لباس ها آسیب کمتری می بینند. همچنین به صدا و لرزش ماشین لباسشویی نیز توجه کنید.

قابلیت قفل کودک برای افرادی که بچه دارند بسیار مهم است. پس توجه داشته باشید مدل انتخابی تمامی امکانات جانبی را داشته باشد.


مشکلاتی که ممکن است برای ماشین لباسشویی پیش آید


پانوشت: بهترین ماشین لباسشویی ایرانی , ماشین لباسشویی دوو , ماشین لباسشویی بوش , ماشین لباسشویی سامسونگ , ماشین لباسشویی ال جی , قیمت ماشین لباسشویی ال جی , خرید ماشین لباسشویی