msa در شیائومی چیست و یا چرا msa مرتب متوقف میشود و عملکرد برخی از برنامه‌ها متوقف می‌شوند؟ این نمونه سوالاتیست که کاربران این روزها می‌پرسند. در روزهای گذشته کاربران گوشی شیائومی از مشکلات به وجود آمده و بسته شدن مداوم برنامه‌های خود کلافه شدند، اما دلیل ارور msa در شیائومی چیست؟ ۱۹کالا به عنوان مرجع موبایل در ادامه به بررسی این مشکل و رفع آن می‌پردازد.

رفع ارور msa در شیائومی

اگر شما هم هنگام باز کردن برخی برنامه‌ها با مشکل msa keeps stopping یا ارور OOBEKEYBOARD روبه‌رو شدید و دائما اپلیکیشن‌های گوشی شما و msa مرتب متوقف می شود ، نگران نباشید! کافیست تنها مراحل مقاله زیر را تا انتها دنبال کنید.

در شیائومی چیست و دقیقا چه کاری را انجام می‌دهد؟

msa گوشی چیست ؟ MSA در واقع ابزاری است که در رابط کاربری MIUI شیائومی نقش نمایش دادن تبلیغات را بر عهده دارد؛ اما حقیقت این است که همه این مشکل‌ها از Googland است. به روز رسانی جدید WebView ( که یکی از ابزارهای گوگل کروم است) با سیستم عامل اندروید سازگاری ندارد و در نتیجه مانند یک بدافزار عمل می‌کند و باعث بسته شدن برنامه‌ها و بی‌ثباتی گوشی هوشمند می‌شود.

WebView بارگذاری صفحات وب در برنامه‌های دیگری به غیر از مرورگر را آسان می‌کند، برای مثال وقتی کاربر پیوندی را از طریق Twitter باز می‌کند، اگر WebView به درستی قابل اجرا نباشد مشکل در برنامه‌ها و در نتیجه در MSA منعکس می‌شود. البته نگران نباشید، رفع این مشکل ساده است و خود شیائومی راهنمای درست کردن آن را ارائه داده است.