کیسه خواب

کیسه خواب همان گونه که از اسمش پیداست یک کیسه ی بسیار سبکی است که برای خواب استفاده می شود. اصولا در جاهای سرباز و بیرون، از این کیسه ها استفاده می شود. همچنین اگر به مکانی می روید که رخت خواب ندارد، می توانید از آن استفاده کنید. شما این کیسه سبک را می توانید به راحتی با خود حمل کنید. این کیسه اصولا زیپ دارد که شما زیپ آن را باز کرده و پس از دراز کشیدن داخل آن، دوباره زیپ را می بندید.

در ادامه ما بیشتر درمورد کیسه خواب صحبت خواهیم کرد.

کاربرد کیسه خواب

قبل از خرید، شما باید هدف خود را مشخص کنید و اینکه درچه مکانی قصد استفاده از آن را دارید. این کیسه در شرایط و مکان های زیادی به کار می آید:

  • کمپینگ

در کمپینگ، شما می توانید برای گرمای بیشتر از این کیسه ها استفاده کنید. به دلیل وجود درخت های بسیار در جنگل، هوا می تواند کمی سرد باشد.

  • کوهنوردی

همیشه چندین روز برای فتح یک کوه یا قله صرف می شود. کوهنوردان مجبور به خوابیدن هستند و به دلیل پیاده روی نمی توانند وسایل سنگین و زیادی با خود حمل کنند. بنابراین کیسه خواب برای کوهنوردان بسیار ضروری است.

  • طبیعت گردی

طبیعت گردی باعث آرامش روحی و جسمی فرد می شود و واقعا کاری لذت بخش است. کیسه های خواب در زمان طبیعت گردی هم استفاده می شوند.

  • سفر

داشتن کیسه خواب در سفر یک امتیاز عالی محسوب می شود. شما ممکن است با افراد یک تور در یک اتاق باشید و رخت خواب به اندازه ی کافی موجود نباشد. حتی ممکن است شما هیچ اتاقی برای سکونت پیدا نکنید. همینطور اگر از دسته افرادی هستید که خوابیدن در بیرون و طبیعت را دوست دارید، این کیسه خواب در سفر مفید خواهد بود.


نمونه در دیجی کالا


انتخاب کیسه خواب مناسب

انتخاب مناسب قطعا خیلی مهم است. نکاتی که باید هنگام انتخاب مدل در نظر داشته باشید:

  • وزن

از آنجایی که این کیسه ها قابل حمل هستند، باید نوعی از آن را خریداری کنید که وزن زیادی نداشته باشد و باعث اذیت شدن شما نشود.

  • دما

دمای قابل تحمل یکی از مهم ترین نکات است. اینکه شما برای زمستان یا تابستان آن را استفاده می کنید، باعث تغییر در دمای آن است. پس باید با توجه به فصل، دمایی که فکر می کنید مناسب است را انتخاب کنید.

  • طول و عرض

اینکه شما لاغر اندام یا درشت اندام و یا اینکه قدی کوتاه یا بلند دارید در خرید بسیار مهم است. خریدن یک مدل کوچک با طول بسیار کم در صورتی که قدی بلند و هیکلی درشت دارید، آزاردهنده خواهد بود.

خرید کیسه خواب

اینکه خرید شما به صورت حضوری یا آنلاین باشد بستگی به شما دارد. هرچند که امروزه به دلیل صرفه جویی در مسافت و هزینه، خرید ها اینترنتی صورت می گیرند. جهت خرید اینترنتی شما می توانید از محصولات ما دیدن و خرید بفرمایید. همچنین قیمت ها بسته به برند تغییر می کنند و اگر به دنبال یک مدل ارزان قیمت هستید می توانید در حراجی های ما، مدل مورد نظر را خریداری نمایید.


نمونه محصول در سودپرایز