نحوه کار سودپرایز

فروشگاه سودپرایز چگونه کار می کند؟

سودپرایز (sodpriz) یک سایت فروشگاهی به عنوان بازاریاب برای معرفی برخی محصولات دیجی کالا است که متشکل از چند بند یک نوآوری را در زمینه مارکتینگ خلق کرده است که هر شخص می تواند بسیاری از محصولات دیجی کالا را از سایت ما بازدید کند و آنها زا از دیجی کالا خریداری نماید.هر عملیاتی از جمله بازدید-خرید-کد معرفی که در دستورالعمل این سایت توضیح داده شده می توانند اعتبار سودپرایز را دریافت کنند و در حراجی که در زمان و جایزه تعیین می شود در این تورنمنت به صورت کاملا رایگان شرکت کنند.

آیا سودپرایز خود فروش دارد؟

خیر –سودپرایز تنها به عنوان بازاریاب برای دیجی کالا فعالیت می کند.

چگونه کیف پول خود را شارژ کنم؟

بعد از آنکه شما در سایت عضو می شوید کیف پول شما بصورت خودکار شارژ می شود.چرخ گردان را بچرخانید و اعتبار دریافت کنید که با دریافت آن اعتبار می توانید مبلغ شارژ خود را افزایش داده و در زمان حراجی از آن استفاده کنید.

حراجی چگونه است؟

حراجی برای افرادی که در سایت عضو هستند و کیف پول خود را شارژ کرده اند می باشد آنها می توانند از میزان شارژ کیف خود استفاده کنند و علاوه بر حراجی مبلغ اعتباری که دریافت کرده اند را بکار بگیرند.

اگر سوالی در خصوص خرید و حراجی و شارژ کیف پول خود دارید می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید و یا ایمیل بزنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت پاسخگوی شما باشند.